BU DİYET İLE 3 GÜNDE 4 KİLO VERİN

Size 3 günde 4 kilo verebileceğinizi söylesek ne hissederdiniz? Evet bu imkansız değil. Çok kolay bir şekilde hoşlanarak uygulayacağınız bir diyet programı hazırladık.
1. gün yapmanız gerekenler..
– Çilek ile kinoa yiyin. 3 yemek kaşığı kinoayı haşlayın ve çilek ile karıştırıp sabah aç karnına yiyin. Üzerine tarçın dökerseniz etkisini arttıracaksınız. Öğlen ve akşam da aynı şekilde hazırlayıp yiyin. Aralarda da çubuk salatalık yiyin. Salatalığı kesin ve üzerine çörekotu ekleyin. Ihlamur çayı için.
2. gün yapmanız gerekenler..
– Yumurta ve greyfurt ihtiyacınız olan tek şey olacaktır. Yumurta tok tutar. Greyfurt ise metabolizmayı hızlandırır. Sabah öğle ve akşam yemeklerinde 1 adet haşlanmış yumurta yiyin. Aralarda da 1 adet greyfurt yiyin. Hibiskus çayı da aralarda içebilirsiniz.
3. gün yapmanız gerekenler..
– Bugün sadece protein tüketmelisiniz. Metabolizmanız ve sindirim sisteminiz hızlanacaktır. Ayrıca protein sayesinde daha kolay yağ yakacaksınız. Bunun için 3-4 adet orta boy ızgara mantara ihtiyacınız var. Bunları tost makinesinde bastırın. Sabah bunları yiyin. Öğlen de 80 gram yağsız ve sossuz et yiyin. Bunlar yoksa balık, tavuk ya da hindi de yiyebilirsiniz. Bunları ızgara, buğulama ya da haşlama olarak tüketin, kızartma olarak yemeyin. Akşam da öğlen yediklerinizin aynısını yiyin.

Cevapla